| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Etkin Alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 saat |
| Parlaklık | 250 Nit |
| ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Adı | 5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LED Ömrü | 50.000 saat |
| Renk aralığı | %72 NTSC |
| Ekran Alanı | 55.44 (h) x98.64 (v) mm |
| Arka ışık | 56leds, 160mA, 21.5V |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| dokunmatik ekran | Hayır |
| Görüntüleme | Tam görüntü |
| PIN sayısı | 24 pin |
| Renk aralığı | RGB% 100 |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| Sürücü ic | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |
| Nokta Aralığı | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Kontrolör | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | Beyaz |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Ekran Tipi | FSTN, pozitif, transflektif |
| Görüntüleme yönü | Saat 6.00 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 9.2V |