| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| LCD boyutu | 2,1 inç |
| Emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Arayüz | 8 bit paralel |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| çözünürlük | 128x64 |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka ışık | İle veya olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+70℃ |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |