| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 HAFTA |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |