| Rozmiar wyglądu | 50,0 (dł.) X 40,0 (szer.) X 4,1 (gł.) mm |
|---|---|
| Schemat jazdy | Cykl pracy 1/96, odchylenie 1/10 |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160*95 |
| Interfejs | MPU (można dostosować) |
| Rozmiar Va | 47,0 (dł.) X 30,0 (szer.) mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rezolucja | 160*160 |
| Rozmiar konturu | 82,2 (dł.) X 76,0 (szer.) X 9 (gł.) mm |
| jasność | Dostosowane |
| Łączyć | Metalowy kołek (można dostosować) |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
|---|---|
| jasność | 180 CD/M2 |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| rozmiar modułu | 79,05 (dł.) X 35,2 (szer.) X 8,04 (wys.) (mm) |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Łączyć | Podłączanie |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Zielone podświetlenie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Rezolucja | 128x64 |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Obszar aktywny | 66,52 (szer.) x33,24 (wys.) |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED (zwykle białe lub niebieskie) |
| Interfejs | MCU |
| Rozmiar ekranu | 80,0 (szer.) X 54,0 (wys.) X 9,7 (gł.) |
| Układ scalony kontrolera | ST7567 |
| Kolor wyświetlacza | Monochromatyczny (czarno-biały) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowa wartość) |
| Układ kontrolera | ST7565R |
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Złącze interfejsu | Interfejs 8080 MCU LUB interfejs 6800 MCU LUB 4-liniowy interfejs SPI |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Zabarwienie | 262 tys |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 61,56 (wys.) x 109,53 (pion.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,3 cala |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | RGB |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |