| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar | 5 cali |
| Obszar aktywny | 62,10 (wys.) x 110,40 (pion.) |
| Obszar aktywny | 198 000 (szer.) × 111,696 (wys.) mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +70℃ |
| Numer pin | 50pin |
| Rozmiar konturu | 211,1 (szer.) × 126,5 (wys.) × 5,9 (gł.) mm |
| Rezolucja | 800*480 pikseli |
| Stycznik | COG+FPC |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kąt widzenia | 6 |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |