| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 62,10 (H)x110,40 (V) |
| Ενεργή περιοχή | 198.000 (Π) × 111.696 (Υ) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Αριθμός PIN | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 211,1 (Π) × 126,5 (Υ) × 5,9 (Β) mm |
| Ψήφισμα | break |
| Επαφές | COG+FPC |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |