| Colors | 65K |
|---|---|
| Viewing | 6:00 |
| Backlight Color | White |
| Visible Area Size | 43.2mm×57.6mm |
| Outline Size | 50 Mm * 69.20 Mm * 2.30 Mm |
| Material | TFT |
|---|---|
| Tft Interface | RGB |
| Backlight Luminance | 300 Cd/m2 |
| Pixel Pitch | 219(H) X 225(V) |
| Number Of Dots | 1280(RGB)*120 |
| Screen Size | 4inches |
|---|---|
| Viewing Direction | All Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Backlight Type | LED |
| Interface | MIPI |
| Backlight | 4 LEDS |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive |
| AA Size | 10.8(H) X 21.7 (V) Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Screen Size | 0.96 Inches |
| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Dimensions | 42.72(W) X 59.46(H) X 2.34(T) |
| Luminance | 400 Cd/m2 |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Connection | Plug-in |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~70 |
| Backlight Technology | LED |
| Size | 5 Inches |
| Active Area | 62.10(H)x110.40(V) |
| Active Area | 198.000(W) × 111.696(H) Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ To +70℃ |
| Pin Number | 50PIN |
| Outline Size | 211.1(W)×126.5(H)×5.9(D) Mm |
| Resolution | 800*480 Pixels |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Size | Customized |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Number Of Dots | 128X64 Dots |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Overall Dimensions | 35.1 X 30.9 X 3 Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Viewing Size | 26.355x 25.33 Mm |
| Product Type | FSTN Positive |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive |