| Appearance Size | 50.0(L) X 40.0(W) X 4.1(T) Mm |
|---|---|
| Driving Scheme | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Display Resolution | 160*95 |
| Interface | MPU ( Can Be Customized ) |
| Va Size | 47.0(L) X 30.0(W) Mm |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Resolution | 160*160 |
| Outline Size | 82.2(L) X 76.0(W) X 9(T) Mm |
| Brightness | Customized |
| Connect | Metal Pin ( Can Be Customized ) |
| Display Size | 128x64 Pixels |
|---|---|
| Brightness | 180 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Module Size | 79.05(L) X 35.2(W) X 8.04(H) (mm) |
| Backlight | LED Backlight |
| Connect | Plugging In |
|---|---|
| Backlight Color | Green Backlight |
| Operating Temperature | -10°C To +60°C |
| Resolution | 128x64 |
| Backlight | LED Backlight |
| Dimensions | 65.8 X 36.8 X 6.2 Mm |
|---|---|
| Viewing Size | 53.0 X 24.6 Mm |
| Backlight Type | LED |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Active Area | 66.52 (W) X33.24(H) |
|---|---|
| Backlight | LED Backlight (usually White Or Blue) |
| Interface | MCU |
| Screen Size | 80.0(W) X 54.0 (H) X 9.7(D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Display Color | Monochrome (Black And White) |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V(Typical Value) |
| Controller Chip | ST7565R |
| Polarizer Type | Transflective |
| Interface Connector | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI Interface |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Colors | 262K |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Active Area | 61.56(H)x109.53(V) |
| Display Size | 4.3 Inches |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Interface Types | RGB |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Mode | Normal White |
| Light Source | White LED*6 ( Customizable ) |
|---|---|
| Screen Size | 4.3 Inches |
| Pins Number | 45 Pins |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Connectivity | Plugging ( Customizable ) |