| Appearance Size | 50.0(L) X 40.0(W) X 4.1(T) Mm |
|---|---|
| Driving Scheme | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Display Resolution | 160*95 |
| Interface | MPU ( Can Be Customized ) |
| Va Size | 47.0(L) X 30.0(W) Mm |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Resolution | 160*160 |
| Outline Size | 82.2(L) X 76.0(W) X 9(T) Mm |
| Brightness | Customized |
| Connect | Metal Pin ( Can Be Customized ) |
| Display Size | 128x64 Pixels |
|---|---|
| Brightness | 180 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Module Size | 79.05(L) X 35.2(W) X 8.04(H) (mm) |
| Backlight | LED Backlight |
| Connect | Plugging In |
|---|---|
| Backlight Color | Green Backlight |
| Operating Temperature | -10°C To +60°C |
| Resolution | 128x64 |
| Backlight | LED Backlight |
| Dimensions | 65.8 X 36.8 X 6.2 Mm |
|---|---|
| Viewing Size | 53.0 X 24.6 Mm |
| Backlight Type | LED |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Active Area | 66.52 (W) X33.24(H) |
|---|---|
| Backlight | LED Backlight (usually White Or Blue) |
| Interface | MCU |
| Screen Size | 80.0(W) X 54.0 (H) X 9.7(D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Display Color | Monochrome (Black And White) |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V(Typical Value) |
| Controller Chip | ST7565R |
| Polarizer Type | Transflective |
| Interface Connector | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI Interface |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Brightness | 220 Cd/m2 |
| Dimensions | 105.5 ( W ) Mm X 67.2 ( H ) Mm X 3.95 ( D ) Mm |
| Display Type | TFT |
| Viewing Angle | 6 O ' Clock |
| Touch Points | 2~10 Available |
|---|---|
| Pitch | 0.5mm |
| Surface Hardnes | ≥7H |
| Glass Frosted Hardnes | 1.1mm ITO Glass |
| Outline Dimension | 105.5*66.2*2.95mm |
| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |