| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
|---|---|
| Napięcie robocze | 5V |
| Rozstrzygnięcie | 160*128 |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| obszar wyświetlania | 101,00 x 82,00 mm |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Obszar aktywny | 13.82 (h)*23,04 (v) mm |
| Wymiary | 16.12 (h)*29,76 (v)*1,52 (d) mm |
| ROZMIAR | 1,06 cala |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |