| Görünüm Boyutu | 50,0(U) X 40,0(G) X 4,1(D) mm |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/96 Görev Döngüsü, 1/10 Önyargı |
| Ekran çözünürlüğü | 160*95 |
| Arayüz | MPU (Özelleştirilebilir) |
| Va Boyutu | 47,0(U) X 30,0(G) mm |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 128x64 piksel |
|---|---|
| Parlaklık | 180 CD/M2 |
| Görüş açısı | 6:00 |
| modül boyutu | 79,05(U) X 35,2(G) X 8,04(Y) (mm) |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |