| صفحه نمایش لمسی | آره |
|---|---|
| زمان پاسخ | 5 میلیثانیه |
| منطقه فعال | 27.72 (W) 27.72 × (ساعت) |
| رابط | SPI |
| دمای عملیاتی | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| تعداد پین ها | 24 پین |
|---|---|
| عمق رنگ | 65K/262K |
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| نوع پنل | IPS |
| روشنایی | 300 CD/m2 |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.95 اینچ |
| راندن | ST7701S |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | IPS |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| زمان پاسخ | 20 میلیثانیه |
|---|---|
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایور | RA8835 |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری | 5 ولت |
| قطعنامه | 160*128 |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
| منطقه مشاهده | 101.00 x 82.00mm |
| رنگ ها | 262 هزار |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT |
| منطقه فعال | 13.82 (ح)*23.04 (v) میلی متر |
| ابعاد | 16.12 (ح)*29.76 (v)*1.52 (د) میلی متر |
| SIZE | 1.06 اینچ |
| دمای ذخیره سازی | -30--80 ℃ |
|---|---|
| برنامه | لوازم الکترونیکی مصرفی ، پوشیدنی های هوشمند و غیره |
| نوع تامین کننده | تولید کننده |
| قطعنامه | 480 x 480 پیکسل |
| جهت مشاهده | همه |
| رنگ | 65 هزار |
|---|---|
| در حال مشاهده | ساعت 6:00 |
| رنگ نور پس زمینه | سفید |
| اندازه منطقه قابل مشاهده | 43.2 میلی متر × 57.6 میلی متر |
| اندازه طرح کلی | 50 میلی متر * 69.20 میلی متر * 2.30 میلی متر |