| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Χρόνος απόκρισης | 20ms |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Τύπος πολωτήρα | Transflective |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 70℃ |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | RA8835 |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση | 5V |
| Ανάλυση | 160*128 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Περιοχή θέασης | 1010,00 x 82,00 χιλιοστά |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |