| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Εμφάνιση χρώματος | Μονοχρωματικός |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| γωνία θέασης | Γερά |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Τύπος διασύνδεσης | Σύνδεση Ζέβρας |
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |