| Μέγεθος περιγράμματος | 190*138*5,78 χλστ |
|---|---|
| Μέγεθος AA | 154.21x85.92 χιλ. |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διαστάσεις | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Γωνία θέασης | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 0,01 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Επικοινωνία σε κυττάρα |
| Ενεργή Περιοχή | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Μέγεθος | 1,54 ίντσα |
| Επικεφαλής οδήγησης LCD | SPD0301ZD |
| Λάμψη | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Συνδετήρας | ΔΕΠ |
| Διεπαφή | RGB+SPI (διεπαφή MIPI προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Συνολικές Διαστάσεις | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύποι διασύνδεσης | I2C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Φωτεινότητα | 60 Cd/m2 |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |