| Δυναμικό | 3V |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 80 ° C |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 70°C |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Διαστάσεις | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Αριθμός καρφίτσες | καρφίτσα 25 |
| Δυναμικό | 5.0 Β |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-47 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |