| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Złącza | COB+Zebra |
| Temperatura operacyjna | 0℃-+50℃ |
| Stronniczość | 1/3 |
| Obowiązek | 1/4 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Woltaż | 3v |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 80 ° C. |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Temperatura robocza | -30°C do 70°C |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| Wymiary | 99,5 (w)* 67,7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Warunek napędu | 1/4 Duty 1/3bias |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Liczba szpilek | 25 szpilek |
| Woltaż | 5.0 v |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 300000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |