| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Podświetlenie | 4-chipowa biała dioda LED, 4PVF =3,2+1,0 V;IF=80 mA |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | Różni się w zależności od modelu |
| Wyświetlacz | OLED |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Rodzaj | PMOLED |
| Czas odpowiedzi | Mniej niż 0,01 milisekundy |
|---|---|
| Panel dotykowy | Raz dotknąłem |
| Obszar aktywny | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Wielkość | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika LCD | SPD0301ZD |
| Jasność | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kierunek patrzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Złącze | ZIF |
| Interfejs | RGB + SPI (opcjonalnie interfejs MIPI) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| Kierunek oglądania | Dwanaście. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Stronniczość | 1/3 |
| Temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ LCD | VA, negatywny |