| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |