| Polarizör Tipi | transflektif |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 5V |
| Karar | 160*128 |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| görüş alanı | 101.00 x 82.00mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tüketici elektroniği, akıllı giyilebilir cihazlar vb. |
| Tedarikçi Türü | Üreticisi |
| Çözünürlük | 480 x 480 piksel |
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| Malzeme | TFT |
|---|---|
| TFT Arayüzü | RGB |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 300 CD/M2 |
| Piksel Aralığı | 219(Y) x 225(D) |
| Nokta sayısı | 1280(RGB)*120 |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |