| اندازه طرح ریزی | 190*138*5.78 میلی متر |
|---|---|
| اندازه AA | 154.21x85.92 میلی متر |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| ابعاد | 84.0 x 84.0 x 3.05 میلیمتر |
|---|---|
| زاویه دید | تمام زاویه دید، IPS |
| رنگ ها | 262 هزار |
| نوع محصول | صفحه نمایش ال سی دی tft |
| نوع صفحه نمایش | ال سی دی tft |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| نور پس زمینه | 4 تراشه LED سفید ، 4pvf = 3.2+1.0V ؛ if = 80ma |
|---|---|
| قطعنامه | بر اساس مدل متفاوت است |
| نمایش | OLED |
| نسبت کنتراست | بر اساس مدل متفاوت است |
| نوع | PMOLED |
| زمان پاسخ | کمتر از 0.01 میلی ثانیه |
|---|---|
| صفحه لمسی | لمس Oncell |
| منطقه فعال | 35.052 (عرض) x 17.516 (ارتفاع) میلیمتر |
| اندازه | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور LCD | SPD0301ZD |
| روشنایی | ۴۲۰ cd/m2 |
|---|---|
| جهت مشاهده | تمام زاویه دید، IPS |
| رابط | ZIF |
| رابط | RGB+SPI (رابط MIPI اختیاری) |
| اندازه نمایشگر | 4 اینچ |
| ابعاد کلی | 34.3 × 45.5 × 3.8 میلی متر |
|---|---|
| نوع پنل | ال سی دی |
| انواع رابط | I2C |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ تا +85 |
| درخشندگی | 60 سی دی بر متر مربع |
| منبع نور | رهبری سفید |
|---|---|
| قطعنامه | 48X88 |
| رنگ ها | تک رنگ (سفید) |
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| تعصب | 1/3 |
| دمای ذخیره سازی | -10 ~+60 ℃ |
| نوع LCD | VA، منفی |