| Voltage | 3V |
|---|---|
| Storage Temperature | -40°C To 80°C |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operating Temperature | -30°C To 70°C |
| Drive Mode | 1/8 Duty, 1/4 Bias |
| Application | Industrial, Medical, Consumer Electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Display Type | COG (Chip-On-Glass) |
| Driver Ic | S6B0724 |
| Display Color | Monochrome |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Va Size | 109 ( H ) * 14 (W) Mm |
| Color | Red, Blue Or Yellow |
| Drive Parameter | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Dimensions | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 Mm ( T ) |
| Dimensions | 99.5(W)* 67.7(H)* 2.8(T) Mm |
|---|---|
| Drive Condition | 1/4 Duty1/3bias |
| Display Mode | VA, Negative |
| Number Of Pins | 25 Pin |
| Voltage | 5.0 V |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Led Number | 3LEDs |
|---|---|
| Power Supply | 2.8V |
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Driver Ic | ST7789T3 |
| Driver Ic | ST7701S |
|---|---|
| Display Type | Normally Black |
| Viewing Angle | ALL |
| Size | 3.0 Inch |
| Touchscreen | No |
| Packaging Details | CARTON |
|---|---|
| Delivery Time | 3-4WEEKS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Touch Screen | Yes |
|---|---|
| Response Time | 5ms |
| Active Area | 27.72(W)×27.72(H) |
| Interface | SPI |
| Operating Temp | -20℃~ + 70℃ |
| Number Of Pins | 24 Pins |
|---|---|
| Color Depth | 65K/262K |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 Cd/m2 |