| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB+SPI |
| Αριθμός PIN | 40 καρφίτσες |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Οθόνη αφής | Χωρίς άγγιγμα, (Προαιρετικό με CTP) |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |