| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar AA | 30,60 (szer.) x 40,80 (wys.) |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Numer pin | 14 pinów |
| Typy interfejsów | 4-przewodowy SPI |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |