| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Modül Boyutu | 55,26x84,69x3,35 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 480x800 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |