| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رابط | RGB 24 بیتی |
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
| اندازه ماژول | 34.00 * 43.70 * 2.5 |
| راننده Lc | ST7262 |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| انواع رابط | ورودی دیجیتال LVDS |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اتصال | اتصال به برق |
| اندازه صفحه نمایش | 8.0 اینچ |
| زاویه دید | 170 درجه (CR≥10) |
| جهت مشاهده | 80 درجه / 80 درجه / 80 درجه / 80 درجه (نمای وسیع IPS) |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | RTP |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| اندازه صفحه نمایش | 2.4 اینچ |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه AA | 30.60 (W) x 40.80 (H) |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| شماره پین | 14 پین |
| انواع رابط | 4 سیم SPI |
| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اندازه ماژول | 55.26x84.69x3.35 میلی متر |
|---|---|
| قطعنامه | 480x800 |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| انواع رابط | MIPI (قابل تنظیم) |
| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| اندازه نمایشگر | 4 اینچ |
|---|---|
| رابط | RGB+SPI |
| شماره پین | 40 پین |
| اتصال | ZIF |
| صفحه نمایش لمسی | بدون لمس، (با CTP اختیاری) |
| منبع نور | LED سفید*6 |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| نوع نمایش | TN |
| نور پسند | 4 عدد ال ای دی |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |