| LCD tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Modül Boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görüş Açısı | Saat 6 |
| Denetleyici | S6B0724 |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| LED numarası | 3les |
| LCD aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Renk | Tam renk |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |