| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 HAFTA |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |