| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Ekran dotykowy | nie |
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Typ LCD | STN, pozytywny |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| rozmiar modułu | 79,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kąt widzenia | 6 |
| Kontroler | S6B0724 |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |