| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-47 TYGODNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |