| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| γωνία θέασης | IPS |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ, θετικό |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| μέγεθος μονάδας | 79,05 X 39,5 X 8,24 χιλ. |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| LED αριθμός | 3LEDS |
| Ενεργή περιοχή LCD | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |