| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Ψήφισμα | 128x160 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Μέγεθος οθόνης | 1,77 ίντσες |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +70 ° C |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |