| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Μέγεθος οθόνης | 3,9 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Rgb |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 14.10 (Π) x 28.82 (Υ) χιλ. |
| Γενική ανοχή | +/--0.2mm |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Κατεύθυνση θέασης | 160° |
| Σχεδιασμός περίγραμμα | Σύμφωνα με το παραρτημένο σχέδιο |
|---|---|
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.7*0.7mm |
| Επίδειξη | OLED |
| Συνδετήρας FPC | 4PIN, συγκόλληση |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |