| Surface Luminance | 420 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Dimensions | 57.14 X 96.85 X 1.95 Mm |
| Screen Size | 3.97 Inches |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Screen Type | TFT |
| Operating Temperature | 0°C To 50°C |
| Screen Size | 3.5 Inches |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Size | 3.5 Inches |
| Interface Types | MCU&SPI |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Connect | Pin |
|---|---|
| Touch Screen | CTP |
| Interface Types | RGB |
| Light Source | LED |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Touch Technology | RTP |
|---|---|
| Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Outline Dimensions | 164.9x100x6.8 Mm |
| Dot Matrix | 800 X RGB X 480 |
| Screen Type | TFT |
| Pixel Arrangement | SPI |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Outline Dimension | 54.48(H)x84.71(V)x3.40(T) (mm) |
| Operation Temp | -20 ~ +70 |
| Interface | 30-pin EDP Interface |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Colors | 16.7 M |
| Light Source | White LED*6 ( Customizable ) |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 1.3 Inches |
| Aa Size | 23.4(H) X 23.4 (V) Mm |
| Display Technology | TFT LCD |
| Product Type | TFT LCD Screen |
|---|---|
| Pin Number | 50 PIN |
| Size | 7 Inch |
| Operating Temperature | –20℃ To +70℃ |
| Viewing Angle | All |
| Overall Dimensions | 235 × 143 × 6.53 Mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Backlight | LED |
| Connect | Plugging |
| Product Type | TFT LCD Screen |