| Brightness | 250 Cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Display Technology | TFT LCD |
| Size | 1.3 Inch |
| Touch Screen | Customized |
| Display Colors | 65k |
|---|---|
| Tft Mode | TFT, Transmissive |
| Dots Pitch | 0.162(W)X0.162(H) |
| Driver Ic Model | ILI9327 |
| Module Size | 45.04 Mm * 77.0 Mm * 25.0mm T |
| Outline Dimensions | 164.9 ( H ) * 100.0 ( W ) * 5.7 ( T ) Mm |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operation Temperature | -20°C ~ +70°C |
| Resolution | 800*400 Pixels |
| Display Type | TFT |
| Lcd Drive Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | Connector,LVDS,MIPI,RGB,8-bit) |
| Backgroundcolor | White |
| Display Mode | VA, Negative |
| Technology | LCD |
|---|---|
| Outline Size | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Active Area | 198.000(W) × 111.696(H) Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ To +70℃ |
| Pin Number | 50PIN |
| Outline Size | 211.1(W)×126.5(H)×5.9(D) Mm |
| Resolution | 800*480 Pixels |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Display Mode | Normal White |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Active Area | 13.82(H)*23.04(V) Mm |
| Dimensions | 16.12(H)*29.76(V)*1.52(D) Mm |
| Size | 1.06 Inch |
| Interface | RGB 16bit |
|---|---|
| Light Source | 8 - Led White |
| Screen Type | TFT |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Brightness | 300 Cd/m² |
| Module Outline | 120.7 (H) X 57.08(V) X 3.10(MAX)(T) |
|---|---|
| Screen Size | 4.6inches |
| Interface | 24-bit RGB Interface |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen | Customized |