| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0v |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | Konektör, LVD'ler, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Kipi | VA, negatif |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Aktif alan | 198.000(G) × 111.696(Y) mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
| Pin numarası | 50pin |
| Anahat Boyutu | 211,1(G)×126,5(Y)×5,9(D) mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Arayüz | RGB 16 bit |
|---|---|
| Işık kaynağı | 8 - Ledli Beyaz |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| modül taslağı | 120,7 (Y) x 57,08(D) x 3,10(MAKS)(T) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,6 inç |
| Arayüz | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |