| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Ekran Boyutu | 9 inç |
|---|---|
| Aktif alan | 198 (Y) x 111,696(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran türü | TFT |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Pim numarası | 24 pin |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Çözünürlük | 80*160 piksel |
| TFT Aktif Alanı | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel yapılandırması | R.G.B. Dikey Şerit |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 220 CD/m2 |
| LCD tipi | STN Pozitif |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | FPC |
| Anahat boyutları | 235x143x5,9 mm |
|---|---|
| Nokta sayısı | 1024x600 |
| Bağlantı | LVDS |
| Parlaklık | 200 Cd/m2 |
| Menşei | Çin |
| Modül boyutu | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 ton |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz | MCU 8080-8BIT |