| Modül boyutu | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 ton |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz | MCU 8080-8BIT |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Taşıma Paketi | Standart Karton Paket |
|---|---|
| yapıştırma yöntemi | hava bağlama, optik bağlama |
| FPC | 50pin |
| Anahat Boyutu | 31.28x30.3x1.45 |
| Dokunma tipi | RTP/ CTP ile/ Olmadan |
| Etkin Alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 saat |
| Parlaklık | 250 Nit |
| ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| İc | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| LCD Arayüzü | LVDS |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Kullanım | Dizüstü Bilgisayar LCM, TV-LCM |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |