| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 1.47inches |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Ενεργή περιοχή | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50000 Ώρες |
| Λάμψη | 250 NIT |
| προϊόν | 4.3 ιντσών IPS TFT LCD οθόνη |
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Μέγεθος | 10" TFT |
|---|---|
| Οδηγός IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος διεπαφής | RGB |
| Πίσω φως | 39-Dies White LED Light |
| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |
| Λάμψη | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Συνδετήρας | ΔΕΠ |
| Διεπαφή | RGB+SPI (διεπαφή MIPI προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 51 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | RGB |
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Οθόνη αφής | RTP |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |