| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar zarysu | 19,65 (wys.) * 36,76 (pion.) * 1,6 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1,47 cala |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Ekran dotykowy | - Nie, nie. |
| Oglądanie | Pełny widok |
| Liczba PINÓW | 24 szpilki |
| Różnorodność kolorów | RGB 100% |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Obszar aktywny | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED | 50 000 godzin |
| Jasność | 250 nitów |
| Produkt | 40,3-calowy wyświetlacz IPS TFT |
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kierunek patrzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Złącze | ZIF |
| Interfejs | RGB + SPI (opcjonalnie interfejs MIPI) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Łączność | RGB |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rezolucja | 320*240 pikseli |