| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Τύπος LCD | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 155.2*88.2*5.00 mm |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| Τροχαία | RTP |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Διασύνδεση | RGB |
| Αριθμός καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Τύπος LCD | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Διασύνδεση | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,1 ίντσα |
| Γωνία θέασης | όλοι |
| Λάμψη | 300cd/m ² |
| Αριθμός καρφίτσες | 40PINS |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |