| Technology | LCD |
|---|---|
| Outline Size | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Outline Size | 40.6*56.6*2.7 Mm |
|---|---|
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Display Technology | TFT LCD |
| Display Size | 2.2 Inches |
| Aa Size | 53.28 Mm Diameter |
|---|---|
| Display Size | 2.1 Inches |
| Display Type | TFT LCD |
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Interface | 3 Line SPI + 18 Bits RGB |
| Vop | 5V |
|---|---|
| View Area | 54(W)* 43(H) Mm |
| Connector | COB+PIN, 36 Numbers |
| View Angle Direction | 12o'clock |
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Module Size | 50 * 69.2 Mm * 2.4 T |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Touchscreen | No |
| Luminance | 250 Cd/m2 |
| Screen Type | TFT |
| Fpc | 15pin |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Led Number | 3LEDs |
| Lcd Active Area | 27.72(H)*27.72(V) Mm |
| Color | Full Color |
| Lcd Type | TN, Positive |
|---|---|
| Storage Temperature Range | -30 To +80℃ |
| Screen Size | 58(H)*41.56(W)*4.5(T)mm Or Customized Size |
| Display Mode | Positive , Transflective |
| Number Of Dots | 128X64 Dots |
| Panel Type | TFT |
|---|---|
| Display Color | White Blue Optional |
| Touch Screen | Without Touch Screen (Optional) |
| Screen Size | 0.96 Inches |
| Connection | Soldering/Hotbar (customizable) |
| Dimensions | 65.8 X 36.8 X 6.2 Mm |
|---|---|
| Viewing Size | 53.0 X 24.6 Mm |
| Backlight Type | LED |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Overall Dimensions | 133.0 X 44.0 X 2.80 Mm |
|---|---|
| Pin Number | 72 Pins |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Driving Condition | 1/8 Duty, 1/5 Bias |
| Optics | All Viewing Angles |