| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Bedrijfsspanning | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,18 mm |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Contrastverhouding | Tot 10.000:1 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Modulegrootte | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| FPC-verbinding | 30 pinnen |
| Interfacetypen | 6800/8080 parallel, 4-draad SPI en I2C |
| Hoeken bekijken | Alle het Bekijken Hoeken |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |