| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,18 mm |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
| Współczynnik kontrastu | Do 10 000:1 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |