| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,18 mm |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
| Kontrast Oranı | 10.000:1'e kadar |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |