| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Boyut | 1,44 inç |
| Pim numarası | 10 iğne |
| Anahat Boyutu | 29,00(G) x 34,41(Y) x 2,25(D) |
| Aktif alan | 25,50(G) x 26,50(Y) |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Anahat boyutları | 50 mm * 69.20 mm * 2.3 mm |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ +80 |
| Ekran Boyutu | 2.8 İNÇ |
| Sinyal Türleri | 4 telli direnç TP |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |