| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LCD Tipi | IPS |
| Karar | 170*320 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Arabirim | 4SPI |
| Adı | 256x64 SSD1322 OLED ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Türü | AMOLED LCD |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Görüntüle | AMOLED |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Anahat boyutları | 50 mm * 69.20 mm * 2.3 mm |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ +80 |
| Ekran Boyutu | 2.8 İNÇ |
| Sinyal Türleri | 4 telli direnç TP |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |