| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Obszar aktywny | 30,57 (szer.)* 22,76 (wys.) mm |
| Wymiary | 35,65 (szer.)* 32,50 (wys.)* 4,10 (gł.) mm |
| rozmiar modułu | 211,1 (wys.) x 126,5 (pion.) x (5,9) (gł.) mm |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |
| Nazwa | Wyświetlacz segmentu LCD 7 |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Typ wyświetlania | HTN ujemny, transmisyjny |
| Temperatura operacyjna | 0 do 50 ℃ |
| IC kierowcy | AIP31621E |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |