| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |