| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | IPS |
| Ανάλυση | 170*320 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| Διασύνδεση | 4SPI |
| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Μέγεθος οθόνης | 1,44 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |